ALFA ROMEOJEEP
Stil - Topçuoğlu

Stil

GENEL BAKIŞ

KUSURSUZ ALFA ROMEO

Benzersiz Alfa Romeo çekiciliği

Yeni Giulia Quadrifoglio sürüş deneyimi için geliştirilmiş en güçlü Alfa Romeo’dan daha fazlasıdır.

İşte, 106 yıl önce doğan, orijinalliğini bugün bile koruyan bir otomobil markası: diğerlerine hiç benzemeyen sürüş tutkusu. İçgüdüsel. Enerjik. Teknolojik. Zarif

GIULIA


STİL

ANLAMLI GÜZELLİK

Medeniyetin başından bu yana tasarımcılar, teknik ve yapısal ilhamı doğadan ve insan anatomisinden almıştır. Dünyanın en bilinen mimari başarıları hem insan hem de yapısal ihtiyaçlar arasında doğru dengeyi bulmayı başarmıştır. Yeni Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio bu ileri tasarım yaklaşımının en üst düzey ürünüdür.

GIULIA


DIŞ DONANIMLAR

DRAMASIZ AMA DRAMATİK

Yeni Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio tasarımı, gereksiz drama olmaksızın dramatik bir etki bırakacak şekilde yaratılmıştır. Temel özelliklerle karakterize edilmiş güçlü bir kimliği vardır: "Trilobe ızgara" (ikonik üçgen ızgara), sert kaput tasarımı ve kaslı görünüm. Tavan, kaput, arka spoiler ve yan eteklerde büyük ölçüde karbon fiber kullanımı, yeni Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio'ya üstün yarış ruhu katar. Arkadan itiş ve ideal 50/50 ağırlık dağılımı, kusursuz bir sürüş deneyimi yaşatırken, uzun bir ön kaput ve çok geniş bir ön panel tasarımı sunar. Olması gereken her şey, kuşkusuz onda: Alfa Romeo.

GIULIA


KABİN

SÜRÜCÜ EVRENİN MERKEZİNDE

Dünyada en çok takdir gören mimari eserler insani, çevresel ve yapısal ihtiyaçlar arasında doğru bir denge tutturmayı başarmış olanlardır. Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio yüksek tasarım felsefesinin seçkin bir ürünüdür. Yeni Giulia Quadrifoglio’nun sürücüsü araç gövdesi ile aynı yaklaşımla tasarlanmış olan kokpitte daima merkezdedir: minimalist, karbon fiber ve deri gibi sofistike malzemelerle uyumlu bir insan/makine ilişkisi için adanmış bir teknoloji.

GIULIA


EŞSİZLİK

GÖRÜNÜŞ İLE DURUŞUN BİRLEŞTİĞİ AN

Yeni Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio'nun detayları gerçek bir süper otomobilin özelliklerine sahiptir. Ergonomik ve üstün hafiflikteki Sparco* koltukları, teknoloji, konfor ve yan destekleri bir araya getirir. Direksiyon en kaliteli deri ile kaplıdır ve benzersiz bir detay içerir: her sürüşte, Yeni Giulia Quadrifoglio'ya olan gerçek sevginizi tutuşturan “start” tuşu.

*Sparco koltukları opsiyonel olarak sunulmaktadır.

GIULIA

ALFA ROMEO GIULIA QUADRIFOGLIO

Fevzi Çakmak Bulvarı No:77 Kalyon Kavşağı   Şehitkamil Gaziantep
0342 321 51 34   KIRMIZI HAT : 0530 956 55 24 - t.karaturan@topcuogluoto.com.tr